کلیفون توماستیک "ویژن ویولن"

تولیدکننده: توماستیک-اینفلد
مدل کالا: VISION VIOLIN ROSIN
موجودی: ناموجود
1 تومان
-+
 

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم


کلیفون "ویژن ویولن" از سری ویژه (Premium) کلیفونهای توماستیک است. افزودنیهای خاص در کلیفونهای سری Premium  باعث ایجاد چسبندگی بهتر بین آرشه و سیم میشود و بسیار کم گرد میکند.

علاوه بر ویژگیهای بالا این کلیفون صدای خش خش (نویز) آرشه را کم میکند. به این ترتیب تاکید بر فرکانس پایه صدا است و نتیجه صدایی شفاف و پر حجم است.

کلیفون "ویژن ویولن" در نوانسهای مختلف، عملکردی فراتر از کلیفونهای قابل قبول معمول دارد. مهم نیست در چه دینامیک صدایی از ساز انتظار عملکرد مطلوب دارید؛ این کلیفون نتیجه را برآورده میکند.

کلیفون "ویژن ویولن"  نرمتر از کلیفون "پیتر اینفلد" است. در صورتی که بخواهید بر روی میزان چسبندگی و طنین عمومی صدای ساز خود کنترل بیشتری داشته باشید، میتوانید کلیفون "ویژن ویولن" با "پیتر اینفلد" را ترکیب کنید تا در شرایط آب و هوایی متغیر به اصطکاک مطلوب بین سیم و آرشه برسید.

اگر به طور معمول از کلیفونهای پیراسترو استفاده میکنید قویا پیشنهاد میکنیم کلیفونهای "سری ویژه توماستیک" را امتحان کنید!

کلیفون "ویژن ویولن" برای آب و هوای خشک و فصول سرد مناسبتر است. اما این یک قاعده کلی است.  با توجه به متعادل بودن دما در کشور ما و توجه به اینکه اغلب از ساز در فضای بسته استفاده میشود تا حد زیادی محدودیتی برای استفاده از کلیفون ایجاد نمیکند. تجربه ما و استفاده کنندگان از این کلیفون نشان داده که کلیفونهای "ویژن ویولن" و "پیتر اینفلد" برای استفاده تمام سال گزینه های بسیار مناسبی هستند. تنها باید توجه داشت که کلیفون "ویژن ویولن"  نرمتر از کلیفون "پیتر اینفلد" است.

 کلیفون "ویژن ویولن"به طور خاص توسط توماستیک برای سیمهای ویژن گیج متوسط و زیاد، ویژن سولو، ویژن تیتانیوم سولو و تیتانیوم ارکستر توصیه میشود. اما اثرات خوب ان اصلا محدود به سیم خاصی نیست. برای تمام سیمها میتواند در بهبود کیفیت صدا به شکلی که در بالا توضیح داده شد موثر باشد.


نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
کالاهای مرتبط
آخرین بازدیدها
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024