لوازم تنظیف و نگه داری ساز

لوازم تنظیف و نگه داری ساز

به بخش لوازم تنظیف و نگه داری ساز خود خوش آمدید! ما در سایت ویولیکا بخش مشخصی را جداگانه و صرفا برای لوازم تمیز کاری و نگه داری اختصاص داده ایم. این از جمله موضوعاتیست که گاهی از دید هنرجویان دارای اولویت چندانی نیست و کمتر به آن توجه میشود. اما اگر یک لوتیر باشید یا سالیان را در کنار ساز خود سپری کرده باشید قطعا از اهمیت این موضوع آگاه هستید. هدف عمده این قسمت توجه به محصولاتی است که به نوعی به حرکت و ارتباط بخشهای مختلف ساز توجه دارد. برهم کنشهایی  که به مرور زمان میتوانند ساز را از شرایط مناسب خود خارج کنند. مثلا تجمع کلیفون و سخت شدن آن بر روی سطح وارنیش ساز و یا سختی حرکت گوشیهای ساز از این جمله موارد هستند. توجه داشته باشید که این محصولات در کنار تنظیم و رگلاژ یک استاد کار با مهارت هستند و نه به جای آنها. سازهای زهی ساختار پیچیده و حساسی داشته، و هر از چند گاهی نیاز به رسیدگی از طرف یک شخص ماهر را دارند.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
آچار زیر چانه ای فلزی (بدنه برنجی با آبکاری کروم یا طلا) یک وسیله کاربردی و بادوام برای لوتیرها و استادکاران است.  برای افرادی که هر از چند گاهی ..
1 تومان
تمیز کننده‌ها برای کسانی که ظاهر و عملکرد سازشان برایشان مهم است، و یا حین فرآیند تعمیر و تنظیم ساز بسیار کمک خواهند کرد. تمیز کننده جلای ..
1 تومان
این محصول توسط کمپانی هیدرساین (تولید کننده تمیز کننده هیل) تولید شده است.تمیز کننده‌ها برای کسانی که ظاهر و عملکرد سازشان برایشان مهم است، و یا ..
1 تومان
ابعاد 40 در 40 سانتیمتر / قابلیت بالای جذب کثیفی، چربی  و گرد کلیفون / قابل استفاده به صورت خشک و تر برای استفاده های عمومی گردگیری یا ..
39,000 تومان
ساخته شده از الیاف میکروفیبرابعاد 40 در 33 سانتیمتر / قابلیت بالای جذب کثیفی، چربی  و گرد کلیفون / دوام مناسبقابل شستشو و استفاده مجدد ..
12,000 تومان
چه به عنوان یک لوتیر ابزاری کارا و به صرفه بخواهید و چه به عنوان کسی که ساز خود را با گوشیها کوک میکنید، روان کننده‌های گوشی ابزارهای بسیار بدردبخوری ..
1 تومان
کیسه پارچه ای کوچک نگهداری اقلام ریز یک آیتم پر کاربرد است. به وسیله آن میتوانید اقلام ریز پراکنده در محفظه های کیس ساز را مدیریت کنید. مواردی مثل سور..
19,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024