ارسال رایگان برای سفارش های بالای 300 هزار تومان در سراسر کشور!

لوازم تنظیف و نگه داری ساز

لوازم تنظیف و نگه داری ساز

به بخش لوازم تنظیف و نگه داری ساز خود خوش آمدید! ما در سایت ویولیکا بخش مشخصی را جداگانه و صرفا برای لوازم تمیز کاری و نگه داری اختصاص داده ایم. این از جمله موضوعاتیست که گاهی از دید هنرجویان دارای اولویت چندانی نیست و کمتر به آن توجه میشود. اما اگر یک لوتیر باشید یا سالیان را در کنار ساز خود سپری کرده باشید قطعا از اهمیت این موضوع آگاه هستید. هدف عمده این قسمت توجه به محصولاتی است که به نوعی به حرکت و ارتباط بخشهای مختلف ساز توجه دارد. برهم کنشهایی  که به مرور زمان میتوانند ساز را از شرایط مناسب خود خارج کنند. مثلا تجمع کلیفون و سخت شدن آن بر روی سطح وارنیش ساز و یا سختی حرکت گوشیهای ساز از این جمله موارد هستند. توجه داشته باشید که این محصولات در کنار تنظیم و رگلاژ یک استاد کار با مهارت هستند و نه به جای آنها. سازهای زهی ساختار پیچیده و حساسی داشته، و هر از چند گاهی نیاز به رسیدگی از طرف یک شخص ماهر را دارند.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
آچار زیر چانه ای فلزی (بدنه برنجی با آبکاری کروم یا طلا) یک وسیله کاربردی و بادوام برای لوتیرها و استادکاران است.  برای افرادی که هر از چند گاهی ..
19,000 تومان
تمیز کننده‌ها برای کسانی که ظاهر و عملکرد سازشان برایشان مهم است، و یا حین فرآیند تعمیر و تنظیم ساز بسیار کمک خواهند کرد. تمیز کننده جلای ..
59,000 تومان
تمیز کننده‌ها برای کسانی که ظاهر و عملکرد سازشان برایشان مهم است، و یا حین فرآیند تعمیر و تنظیم ساز بسیار کمک خواهند کرد. تمیز کننده جل..
29,900 تومان
چه به عنوان یک لوتیر ابزاری کارا و به صرفه بخواهید و چه به عنوان کسی که ساز خود را با گوشیها کوک میکنید، روان کننده‌های گوشی ابزارهای بسیار بدردبخوری ..
60,000 تومان 49,900 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2018