سیم ست و سیمهای تکی ویولن

سیم ست و سیمهای تکی ویولن

نوازندگان ویولن بخوبی از اهمیت ( و البته چالش‌های!) انتخاب سیم ویولن آگاهند. گاهی سالیان وقت لازم است تا برای ساز خود به ترکیب ویژه ای از سیمها برسند که خصوصیتهای مختلف صدایی مورد نظرشان را داشته باشند. این ترکیب‌ها همیشه بهترین نیستند، ولی ترکیبی از سیمها که بسیاری از توقعات را برآورده کند خود نعمتیست که نوازنده ویولن بخوبی ارزش آن را میداند.

در این بخش از فروشگاه ویولیکا تمام تلاش ما این است که مجموعه ای کامل از انتخابهای ممکن را در اختیار شما قرار دهیم. قبول داریم که تنوع اغلب انتخاب را سخت میکند، اما ما در تمام این مسیر در کنار شما هستیم و سعی میکنیم ویژگیهای هر سیم ست و یا تک را شرح دهیم. به علاوه مقالات مفصلی هم در بخش وبلاگ سایت برای اطلاعات کاملتر وجود دارد.

ساختار این بخش به این گونه است که شما هر اسم محصول را که از لینکهای زیر انتخاب کنید به انواع سیمهای ست و سیمهای تک زیر مجموعه آن دسترسی خواهید داشت. علاوه بر توضیح عمومی راجع به نام ست خاص انتخاب شده، هر کدام از محصولات انتخاب شده اعم از ستهای مختلف و یا سیمهای تک، توضیحات خاص خود را خواهند داشت.

ما در ویولیکا اعتقاد کامل داریم که تجربه و نظر شما راجع به سیمها میتواند دوستان شما را در انتخاب سیمهای مناسب برای ویولن خود راهنمایی کند. به علاوه ما هم میتوانیم از تجربیات شما مطالب جدیدی بیاموزیم. نظرات خود را با ما و سایر دوستداران ویولن به اشتراک بگذارید. ؛-)

جستجوی دقیق تر
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024