ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

ای-ویولن

ای-ویولن

ای-ویولن دو سیم  "می" ویژه با کدهای e01 و 48 است که توسط کمپانی توماستیک عرضه شده است. تنش بالا و پاسخ دهی سریع از جمله خصوصیاتی است که برای  e01 ذکر شده است. این سیم با سه گیج متفاوت ارائه می‌شود.

سیم ای-ویولن 48 دارای روکشی از جنس طلا است. دوام آن زیاد بوده، پاسخ دهی سریع دارد و بنا بر ادعای کمپانی سازنده، بر خلاف خیلی از سیم‌های "می" که صدای سوت مانند تولید می‌کنند، این اشکال در ای-ویولن 48 وجود ندارد. این سیم با سه گیج متفاوت ارائه می‌شود.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
کشش نامی  این سیم 9.1  کیلوگرم است. کشش بالای این سیم در بین انواع سیمهای می ویولن منحصر به فرد است. //سیم می پوشش طلا شخصیت صوتی ویژه ای دا..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 7.8  کیلوگرم است. //سیم می پوشش طلا شخصیت صوتی ویژه ای دارد. به طور مشخص هارمونیهای بیشتر و متنوعتری در آن به نسبت سیمهای ..
1 تومان
انتهای سیم به صورت حلقه است. بنابراین برای استفاده از آن نیاز به تاندورهای ویژه دارید.سیم می پوشش طلا شخصیت صوتی ویژه ای دارد. به طور مشخص هارمونیهای ..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 7.5  کیلوگرم است. اگر برای راحتی دست چپ سیمهای با کشش کمتر را ترجیح میدهید، این سیم گزینه مناسبی است. سیم می پوشش طلا..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 8.3  کیلوگرم است. //سیم می پوشش قلع یکی از متداولترین گزینه ها برای اغلب سیمهای ویولن شناخته شده (از برندهای مختلف) است. /..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 8.0  کیلوگرم است. //سیم می پوشش قلع یکی از متداولترین گزینه ها برای اغلب سیمهای ویولن شناخته شده (از برندهای مختلف) است. /..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 7.7  کیلوگرم است. //سیم می پوشش قلع یکی از متداولترین گزینه ها برای اغلب سیمهای ویولن شناخته شده (از برندهای مختلف) است. /..
1 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022