ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

ست های ویژه ویولن

ست های ویژه ویولن

به بخش ستهای ویژه ویولن خوش آمدید! این بخش یکی از قسمتهای منحصر بفرد ویولیکا است و ما از ایجاد آن هیجان زده هستیم! در این بخش ستهای سیم ترکیبی ارایه میشوند. اغلب این ستهای ترکیبی از موارد امتحان شده هستند و نزد بسیاری از نوازندگان ویولن در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرند.

هدف نوازندگان ویولن سراسر دنیا رسیدن به ترکیبهایی از سیمهای تکی است که بهترین ویژگیها را یکجا در اختیار آنها قرار دهد. در اغلب موارد انتخاب ستهای از پیش طراحی  شده شرکتهای تولید کننده معتبر مشکلات را حل میکند. گاهی شرکتها فلسفه تولید سیمهای خود را بر اساس انتخاب از مجموعه ای سیم مشخص قرار میدهند، این نمونه خاص را میتوانید در سیمهای اینفلد آبی و قرمز که تولید شرکت اتریشی توماستیک-اینفلد است ببینید. اما گاهی میتوان دست به آزمایش زد و سیمهای مختلف را برای رسیدن به نتایج ویژه ترکیب کرد. ما در این مسیر سعی میکنیم از تجربیات مثبت نوازندگان سراسر دنیا برای ارایه سیمهای ترکیبی خوب استفاده کنیم. پس با ما همراه باشید، چرا که در این قسمت همیشه امکان ارایه یک سورپریز جدید وجود دارد! ;-)

نمایش:
مرتب کردن براساس:
به جز سیم می، باقی تک سیمها همان همیشگی ها هستند. سیم می 129SN از سیمهای تک جدیدتریست که توماستیک برای سیم دومینانت در نظر گرفته است. اگر به هر دلیلی ..
1 تومان
در حال حاضر کشش موجود سیم می پوشش طلا 7.8 (متوسط) است...
1 تومان
این ست توسط شرکت توماستیک با عنوان  135C نیز نامگذاری شده است. سیم می e01 در سه کشش مختلف عرضه میشود. در زمان انتخاب میتوانید با اضافه کردن کامنت..
1 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022