خرک

خرک

در این قسمت میتوانید به انواع خرکهای ویولا دسترسی داشته باشید. همانطور که در پایین قابل مشاهده است، در ابتدا سازنده های مختلف نشان داده شده اند. هر برند - و سازنده- شامل طرحهای مختلف خرک است. بسته به نیازهای مختلف طرحهای متفاوتی میتوانند کاربرد داشته باشند. خرکها ممکن است در طیفی بین کاملا خام و یا نیمه آماده و یا حتی تقریبا آماده باشند. در اینجا منظور میزان چوب اضافه خرک است که میبایستی برای تراش و رسیدن به خرک آماده طی شود. این به تنظیم کننده خرک اجازه شخصی سازی میدهد. خرکهای کاملا خام این امکان را فراهم میکنند که بیشترین میزان شخصی سازی متناسب با وضعیت ساز و خواسته نوازنده روی خرک ایجاد شود؛ البته این نیازمند صرف وقت و کار بیشتر نیز هست. خرکهای نیمه آماده شکل نزدیکتری به حالت نهایی خرک دارند، این خرکها امکان تغییرات کمتری به تنظیم کننده میدهند ولی از طرفی در زمان کمتر و تراش کمتری به حالت نهایی خود میرسند. عموما تفاوتها در میزان چوب در محدوده قلب، کلیه ها و طاق زیر خرک و پاها و میزان فاصله بالای خرک تا ابتدای منحنی قلب قابل مشاهده است.

جستجوی دقیق تر
نمایش:
مرتب کردن براساس:
خرک طرح PR (مخفف Prepared) وضعیتی میانه دارد، بدین صورت که حفره های قلب و کلیه بزرگتر از حالت خرک کاملا خام (ST) هستند و مقداری از کار تراش خرک کم میک..
1 تومان
طرح RS یک طرح نیمه آماده است، بطوریکه به تراش و تنظیم کمتری نیاز دارد. خرکهای یک درخت کورولیا اصلا خرکهای ابتدایی نیستند. در این مرحله ساختار حلق..
1 تومان
خرک طرح ST (مخفف Standard cut) قرار دارد. این خرک بیشترین میزان چوب اضافی را دارد و به تنظیم کننده امکان شخصی سازی بیشتر تراش خرک را میدهد.خرک دو درخت..
1 تومان
خرک طرح ST (مخفف Standard cut) قرار دارد. این خرک بیشترین میزان چوب اضافی را دارد و به تنظیم کننده امکان شخصی سازی بیشتر تراش خرک را میدهد.بالاترین رد..
1 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024