ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

زیر چانه و لوازم جانبی

زیر چانه و لوازم جانبی

یکی از قسمتهای مهم ساز ویولن و ویولا که ارتباط موثر و مستقیمی با راحتی نوازنده دارد، زیر چانه ای است.  کارکرد زیر چانه ای ارتباط مستقیمی با ملاحظات ارگونومی دارد، بنابراین در نظر گرفتن این ملاحظات در طراحی و تولید میتواند فرق اساسی بین یک زیر چانه خوب و بد باشد. زیر چانه های ویولیکا ( از هر سری که باشند) ملاحظات مربوط به فرم مناسب کاسه برای استفاده راحت و خوشایند از ساز را در نظر گرفته است. زیر چانه های مختلفی در این قسمت ارایه میشود. یکی از تفاوتهای آنها در نحوه بسته شدن بر روی ساز است. به طور خاص اینکه براکت در کنار بسته شود و یا وسط و زیر چانه ای دور سیم گیر باشد یا یک طرف آن. زیر چانه ای ها بگونه ای طراحی و ساخته شده اند که امکان برخورد با سیم گیر و اثرات منفی ناشی از آن به حداقل برسد.

طرحهای مختلفی مثل طرح معروف گوارنری (Guarneri)، طرح موراویتز (Morawetz)، طرح هالیوود (Hollywood)، طرح بران (Beran) و طرح فلش (Flesch) با برآمدگی در زیر چانه ای ها قابل انتخاب هستند. در حین انتخاب به سری محصول توجه داشته باشید. سریهای پرکتیس، پرفورمنس و پرستیژ به نیازهای مختلفی پاسخ میدهند. برای اطلاع بیشتر میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

بسته به نیاز خود از بین سریهای مختلف فیتینگهای ویولیکا میتوانید دست به انتخاب بزنید. اجزای مختلف را از قسمتهای مختلف انتخاب نموده و ست فیتینگ مورد نظر خود را بسازید. در زیر چانه ای ها (خصوصا در سری پرفورمنس) سعی شده امکان انتخاب براکتهای مختلف فراهم باشد. شکل 1 انواع براکت ها را نشان میدهد.شکل 1. انواع براکتهای زیر چانه ای (1 تا 3، براکتهای U شکل به ترتیب آبکاری کروم، طلا و رنگ سیاه / 4 تا 6، براکتهای شبه-هیل به ترتیب با آبکاری کروم، طلا و رنگ سیاه / 7 تا 9، براکت طرح هیل به ترتیب با آبکاری کروم، طلا و رنگ سیاه)

جستجوی دقیق تر
نمایش:
مرتب کردن براساس:
نمايش 1 تا 40 از 40 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022