ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

دومینانت

دومینانت

 دومینانت یکی از پرجمعیت‌ترین خانواده‌های کمپانی توماستیک است؛ بدین صورت که از ویولن 1/16 تا کنترباس 4/4 از سیم دومینانت ساخته شده است؛ اما نام دومینانت تنها به سیم خلاصه نمی‌شود، بلکه کلیفون دومینانت نیز از کلیفون‌های شناخته شده و پرکاربرد خصوصاً برای سیم‌های الیاف مصنوعی است. نکته‌ی مهم در مورد سیم دومینانت اینکه این سیم تنها سیم ساخته شده برای ویولنسل و کنترباس توسط کمپانی توماستیک است که جنس هسته‌ی آن از الیاف مصنوعی می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های بارز این سیم توانایی زیاد آن در تولید اورتون‌های متعدد است.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
این سیم برای ساز 3/4 طراحی شده است...
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135 برای ویولن 4/4بدون اغراق اولین و معروفترین ست سیم ویولن الیاف مصنوعی در دنیا است.در اغلب نمودارهای رنگ صدایی در میانه قرار م..
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135B برای ویولن 4/4تفاوت این ست با ست شماره 135 در سیم می آن است. اگر سیم می ست 135 (به علت داشتن دورپیچ آلومینیومی) چندان با سل..
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135BA برای ویولن 4/4تفاوت با ست 135 در دورپیچ نقره سیم ر و سیم می متفاوت است. سیم می ست 135BA از جنس کروم استیل و بدون پوشش و دو..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.8 کیلوگرم است. //هسته یکپارچه از جنس فولاد کروم دار -به طور خاص فولاد زنگ نزن یا stainless steel (مقاوم در مقابل خوردگی) ..
1 تومان
کشش 8.3 کیلوگرمسیم می 129SN از گزینه های دیگری است که میتوانید برای ست دومینانت یا سایر ستهای انتخابی خود از آن استفاده کنید. این سیم صدای پر حجم تر و..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.2 کیلوگرم است. //هسته یکپارچه فولادی //دورپیچ آلومینیوم..
1 تومان
کلیفون توماستیک دومینانت از رزینهای طبیعی و خالص ساخته شده، و به طور خاص برای بهبود عملکرد سیمهای الیاف مصنوعی طراحی شده است (البته این به این معنا نی..
1 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022