ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

بهداشت نوازنده

بهداشت نوازنده

سازهای زهی آرشه ای -خصوصا ویولن و ویولا- از نظر ارگونومی بسیار برای نوازنده چالش بر انگیزند. عدم توجه به مسایل به ظاهر کوچک میتواند در دراز مدت منجر به آسیب شود. به همین خاطر مواردی نظیر زیرچانه یا بالشتک بیشتر از اینکه از نظر کیفیت صدا دهی ساز مطرح باشند، از نظر ارگونومی دارای اهمیت ویژه هستند. البته این موارد در بخشهای مربوط به خود در فروشگاه قابل یافتن هستند. در این بخش سعی میشود مستقیما به بهداشت کاری نوازنده پرداخته شود. محصولاتی که ساعات زیاد ارتباط با ساز را به اتفاقی راحت تر تبدیل کند و کمکی در جهت سلامتی بیشتر هنرجویان و نوازندگان باشند.

جستجوی دقیق تر
نمایش:
مرتب کردن براساس:
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //زنانه //رنگ: شکری //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای راحتی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآیند..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //زنانه //رنگ: شکری //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای رسمی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآیند ..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //زنانه //رنگ: قهوه ای روشن //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای راحتی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بود..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //زنانه //رنگ: قهوه ای روشن //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای رسمی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //زنانه //رنگ: قهوه ای //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای راحتی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآ..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //زنانه //رنگ: قهوه ای //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای رسمی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآی..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: سفید //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای راحتی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآین..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: سفید //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای رسمی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآیند..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: شکری //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای راحتی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآین..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: شکری //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای رسمی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآیند..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: قهوه ای روشن //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای راحتی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بو..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: قهوه ای روشن //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای رسمی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بود..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: قهوه ای //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای راحتی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فر..
38,000 تومان
کفی نمدی فلتکس (Felttex) //مردانه //رنگ: قهوه ای //ضخامت کمتر آن را مناسب کفشهای رسمی میکند. //لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآ..
38,000 تومان
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022