ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

ویژن

ویژن

سیم ویژن  توسط کمپانی توماستیک برای ویولن و ویولا ساخته شده است و در گروه سیم‌های با هسته‌ی الیاف مصنوعی قرار می‌گیرد. بر این باوریم که ویژن همیشه تحت تاثیر برادر بزرگ‌تر خود یعنی سیم دومینانت و احتمالا برادرهای جذاب‌‌تر خود یعنی ویژن‌سولوها قرارداشته و آنچنان که حقش بوده در ایران مورد توجه قرار نگرفته است! اخیراً کلیفون‌های ویژن ویولن و ویولا نیز توسط توماستیک ساخته شده است که بنا به ادعای کمپانی سازنده، این کلیفون‌ها برای تمامی سیم‌های خانواده‌ی ویژن نظیر ویژن سولو و همچنین سیم‌ دومینانت بسیار مناسب هستند.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
این سیم برای ویولن 3/4 طراحی شده است (طول فعال سیم 305 میلیمتر).دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای نسبتا درخشان، مستقیم و خالص با تمرک..
1,079,000 تومان
ست سیم ویولن توماستیک ویژن برای ویولن 4/4دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای خوب از ابتدای نصب و پایداری بالای کوکصدای نسبتا درخشان، مس..
1,079,000 تومان
این سیم برای ویولن 7/8 طراحی شده است (طول فعال سیم 314 میلیمتر).دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای نسبتا درخشان، مستقیم و خالص با تمرک..
1,079,000 تومان
اصطکاک زیاد و تولید گرده‌ی کم هنگام آرشه‌کشی از ویژگی‌های کلیفون "ویژن ویولا" است. این کلیفون برای ویولا طراحی شده است، اما چنانچه نوازنده‌ی ویولن هست..
589,000 تومان
کلیفون "ویژن ویولن" از سری ویژه (Premium) کلیفونهای توماستیک است. افزودنیهای خاص در کلیفونهای سری Premium  باعث ایجاد چسبندگی بهتر بین آرشه و سیم..
589,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2021