ویژن

ویژن

سیم ویژن  توسط کمپانی توماستیک برای ویولن و ویولا ساخته شده است و در گروه سیم‌های با هسته‌ی الیاف مصنوعی قرار می‌گیرد. بر این باوریم که ویژن همیشه تحت تاثیر برادر بزرگ‌تر خود یعنی سیم دومینانت و احتمالا برادرهای جذاب‌‌تر خود یعنی ویژن‌سولوها قرارداشته و آنچنان که حقش بوده در ایران مورد توجه قرار نگرفته است! اخیراً کلیفون‌های ویژن ویولن و ویولا نیز توسط توماستیک ساخته شده است که بنا به ادعای کمپانی سازنده، این کلیفون‌ها برای تمامی سیم‌های خانواده‌ی ویژن نظیر ویژن سولو و همچنین سیم‌ دومینانت بسیار مناسب هستند.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
این سیم برای ویولن 3/4 طراحی شده است (طول فعال سیم 305 میلیمتر).دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای نسبتا درخشان، مستقیم و خالص با تمرک..
1 تومان
ست سیم ویولن توماستیک ویژن برای ویولن 4/4دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای خوب از ابتدای نصب و پایداری بالای کوکصدای نسبتا درخشان، مس..
1 تومان
این سیم برای ویولن 7/8 طراحی شده است (طول فعال سیم 314 میلیمتر).دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای نسبتا درخشان، مستقیم و خالص با تمرک..
1 تومان
اصطکاک زیاد و تولید گرده‌ی کم هنگام آرشه‌کشی از ویژگی‌های کلیفون "ویژن ویولا" است. این کلیفون برای ویولا طراحی شده است، اما چنانچه نوازنده‌ی ویولن هست..
1 تومان
کلیفون "ویژن ویولن" از سری ویژه (Premium) کلیفونهای توماستیک است. افزودنیهای خاص در کلیفونهای سری Premium  باعث ایجاد چسبندگی بهتر بین آرشه و سیم..
1 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024