ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

هیدرساین

هیدرساین

سابقه شرکت انگلیسی هیدرساین به اواخر قرن نوزدهم برمیگردد. هیدرساین قبل از همه چیز بخاطر کلیفونهای خود شهرت دارد. فرانسیس هیدر موسس شرکت هیدرساین یک شیمیدان و علاقه مند و نوازنده کنترباس بود. بنابراین عجیب نیست که فرمول اولین محصول که وی ابداع کرد مربوط بود به کلیفونهای کنترباس با شماره 1 تا 3.

در دهه 70 میلادی کلیفون با فرمول معروف امی بیرچ (Amy Birch) معروف به کلیفون AB نیز به جمع محصولات هیدرساین اضافه شد. دهه 80 میلادی نیز مصادف بود با اضافه شدن محصولات شناخته شده هیل و پسران (W.E. Hill and Sons) به مجموعه هیدرساین. طبیعی است که با اینچنین مجموعه ای از کلیفونها، این شرکت یکی از برندهای شناخته شده در میان نوازندگان سازهای زهی آرشه ای در سراسر دنیاست.

محصولاتی که با برند مستقیم هیدرساین عرضه میشوند، در این قسمت قابل دسترسی هستند.

برندهای AB و هیل اند سانز نیز در دسته بندیهای زیر مجموعه این دسته بندی قابل دستیابی هستند. برای اطلاع بیشتر راجع به آنها میتواید به دسته بندی آنها که با لوگوی مربوطه در پایین مشخص شده است مراجعه نمایید.


جستجوی دقیق تر
نمایش:
مرتب کردن براساس:
بدنه سبکچهار موقعیت تنظیم عرض بالشتک در هر طرفقابلیت تنظیم ارتفاع؛ برای راحتی و دسترسی به وضعیت درست، پیچ چنگک یک سمت بلندتر است.لاستیکهای چنگکها مقاو..
1 تومان
این محصول توسط کمپانی هیدرساین (تولید کننده تمیز کننده هیل) تولید شده است.تمیز کننده‌ها برای کسانی که ظاهر و عملکرد سازشان برایشان مهم است، و یا ..
1 تومان
ساخته شده با درنظر داشتن سیمهای فلز / رنگ کیک کلیفون: تیره / کیک کلیفون بزرگ: 34 گرم / قرار داده شده روی پارچه برای جلوگیری از چسبیدن ک..
1 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022