ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

سری پرکتیس

همه ما این تجربه را داشته ایم و داریم که تهیه محصولاتی که قیمت و ارزش مناسبی داشته باشند همیشه سخت است. به علاوه تجربه یادگیری یک ساز با اقلام بدون کیفیت، بسیاری از ما را حداقل به صورت مقطعی، نسبت به ادامه راه یا انتظاراتی که از خود داشته ایم دلسرد کرده است.  ایده معرفی محصولات سری پرکتیس، همیشه ذهن ما را به خود مشغول کرده بود:

"معرفی محصولاتی با سطحی از کیفیت و کارکرد که هنرجو را در مسیر پیشرفت خود یاری کند و حداقل مانعی برای آن نباشد، در عین مناسب بودن هزینه های محصولات این سری"

البته فلسفه ما در ارایه کل محصولات فروشگاه ویولیکا این است که کالایی که میخرید در مقابل هزینه ای که میپردازید کاملا با ارزش باشد. سری پرکتیس ضمن توجه به این اصل کلی سعی میکند محصولاتی با ویژگیها و  استانداردهای لازم را در عین قیمت مناسب در نظر بگیرد.

در حال حاضر سری ویولیکا پرکتیس شامل اقلامی نظیر ستهای فیتینگ استاندارد و محصولات زیر مجموعه آنها از جمله "زیر چانه" و "سیم گیر" و گوشیها است. فیتینگهای ویولیکا پرکتیس دارای ویژگیهای کلی زیر هستند:

  1. در ساخت آنها از چوبهای آبنوس، رزوود و باکس وود استفاده شده است. تمامی چوبها از گونه های هندی هستند. آبنوس استفاده شده از قسمت رگه دار است.
  2. چوبها بر خلاف سری ویولیکا پرفورمنس به صورت رندم انتخاب شده اند.  ویژگیهای مهم و مثبت چوبهای متداول در آنها مشهود است، اما ممکن است رگه ها به جذابیت سری پرفورمنس نباشند.
  3. در تمامی سریها به هندسه و ابعاد محصولات توجه زیادی شده است، چرا که عملکرد فیتینگها به غیر از ظاهر آنها بسیار به وزن و توزیع آن و ابعاد وابسته است. بسیاری از ویژگیهای مثبت بکار رفته در کلیه سریهای فیتینگ ویولیکا در سری پرکتیس دیده میشود. این هندسه دقیق در سری پرفورمنس با دقت زیاد ایجاد و کنترل میشود. در سری پرکتیس بعضی ابعاد و وزنها کمی تلرانس بازتری دارند. به عنوان مثال گوشیهای پرکتیس شیب مخروط تقریبی دارند ولی در سری پرفورمنس شیب با دقت بالا ایجاد شده است. تفاوتها تنها با چشم خبره قابل تشخیص هستند.
  4. شاید سری پرکتیس در مقایسه با سری پرفورمنس ویژگیهای شاخص کمتری داشته باشد (که اینگونه نیز هست) اما اشتباه نکنید؛ این تنها در مقایسه با سری پرفورمنس است! در واقع کیفیت لحاظ شده در سری پرکتیس معادل محصولات ویژه بسیاری از تولید کنندگان فیتینگها در چین و هند است. بنابراین سری پرکتیس را اصلا دست کم نگیرید!نمایش:
مرتب کردن براساس:
زیر چانه ای ویولن آبنوس ویولیکا پرکتیس- طرح درسدن /سیم گیر ویولن آبنوس ویولیکا پرکتیس- طرح هیل /ست 4 تایی گوشی ویولن آبنوس ویولیکا پرکتیس- طرح سوئیسی..
1 تومان
زیر چانه ای ویولن آبنوس ویولیکا پرکتیس- طرح تکا بزرگ /سیم گیر ویولن آبنوس ویولیکا پرکتیس- طرح لاله /ست 4 تایی گوشی ویولن آبنوس ویولیکا پرکتیس- طرح سوئ..
1 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022