کفی کفش

کفی کفش

کفش، چیزی که شاید کمتر به تاثیر آن در نواختن ساز فکر کنیم. البته همه هم نظریم که کفش ناراحت، حال آدم را در همه لحظاتی که پایمان در آن است بد میکند. تصور کنید در حین نوازندگی چقدر میتواند از تمرکز کم کند. در این بخش کفی کفش ارایه میشود. بدین وسیله سعی میکنیم محصولاتی ارایه کنیم که باعث شود کمتر به کوفتگی پایتان فکر کنید و بیشتر به موزیکالیته بیاندیشید!

کفی های نمدی فلتکس (Felttex) از این حیث محصولات ویژه ای هستند. پشم استفاده شده در آن از اقلیم ایران تهیه شده که از نظر ضخامت و ساختارالیاف، به کفی دوام و یکپارچگی بیشتری میدهد. این کفیها فاقد بوی معمول پشم بوده و فشار روی پا را به شکل بهتری توزیع میکنند. این باعث میشود حس کنید پایتان از زمین به شکل دلخواهی جدا شده. شاید بشود آن را حس شناوری دلپذیری توصیف کرد. کفیها بعد از مدتی استفاده، قالب پا میشوند و این باعث میشود که فشار بهتر توزیع شود.

کفی نمدی حالت عایق حرارتی دارد با در نظر داشتن اینکه رطوبت را در خود جذب میکند، حس مطبوعتری در تابستان و زمستان دارد.

کفیهای نمدی فلتکس (Felttex) در دو دسته کلی رسمی و راحتی عرضه میشوند. کفیهای رسمی ضخامت کمتری دارند و برای کفشهای رسمی - که فضای محدودتری دارند- مناسب میباشند. کفی های راحتی با ضخامت بیشتر، مناسب کفشهای راحتی هستند. توجه داشته باشید کفی نمدی حالت ارتجاعی دارد و در زیر فشار پا تا حد زیادی فشرده میشود. علاوه بر اسم هر محصول از نمادهای کنار عکسها نیز میتوان فهمید که کفی مردانه است یا زنانه، رسمی است یا راحتی.

کفیها از طیف رنگ سفید تا قهوه ای تیره وجود دارند که بسته به سلیقه و رنگ کفش، میتوانید محصول مناسب را انتخاب کنید. سایز کفیها نیز در بخش گزینه های هر محصول قابل انتخاب است.

لطفا در نظر داشته باشید، با توجه به نیمه صنعتی بودن فرآیند تولید، ضخامت کفیها گاهی توام با تغییراتی است. این تغییرات البته  محدود بوده به طوریکه به دسته بندی "رسمی" و "راحتی" محصولات و راحتی آنها برای استفاده خللی وارد نمیکند.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024