آرشه ویولنسل فیبر کربن آرپژیو- Arpeggio

مدل کالا: Arpeggio
موجودی: ناموجود

گزینه های موجود

1 تومان
-+
 

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم


  • با آرشه فیبر کربن آرپژیو آشنا شوید. با توجه به گرانی الیاف کربن نسبت به الیاف شیشه و همچنین پیچیدگی بیشتر ساخت کامپوزیت با الیاف کربن، در این محدوده قیمت باید بسیار مراقب جنس آرشه بود. عموما آرشه های الیاف شیشه (فایبرگلاس) به عنوان آرشه فیبر کربن معرفی میشوند. یکی از تفاوتهای مشخص آرشه های فایبرگلاس نسبت به آرشه های فیبرکربن، صدای تک بعدی آرشه های فایبرگلاس است. ضمن اینکه به علت فرآیند ساخت و رزین مورد استفاده در آرشه های الیاف شیشه، کنترل زیادی بر روی قوس (Camber) آرشه در حین ساخت وجود ندارد.
  • آرشه آرپژیو ویولنسل 1+ 80 گرم  وزن دارد.
  • کیفیت چوب ( به معنای مصطلح منظور قسمت سازه ای آرشه بدون در نظر گرفتن مو، پاشنه و متعلقات است)  بسیار مناسب از نظر مقاومت و ارتجاع و توزیع وزن است. این آرشه یکنواختی حرکت (Sustain) بسیار خوبی دارد؛ بسیار تحت کنترل بوده و مانع خستگی دست راست میشود. اگر بدنبال اجرای راحت تکنیکهای پیشرفته تر پرشی آرشه هستید باید توجه داشته باشید که دنیای آرشه دنیای بزرگیست.آرشه ساختار مهندسی ظریف و پیچیده ای دارد. آرشه ای که از نظرتمام فاکتورهای عملکردی بهترین نتایج را در اختیار نوازنده بگذارد مانند یک ساز خوب ممکن است میلیونها تومان قیمت داشته باشد. آرشه آرپژیو در رده قیمتی خود در دنیا گزینه بسیار مناسبی است.
  • موی این آرشه طبیعی بوده و از نظر کیفیت بسیار مناسب است، که این را میتوان در عمل و  در مقایسه با آرشه های هم قیمت تجربه کرد.
  • پاشنه آرشه از جنس آبنوس بوده و البته فاقد تزیینات معمول آرشه هاست. باید توجه کرد که در نگاه سازنده کیفیت در عملکرد در اولویت بوده است. ضمن اینکه این ویژگی اتفاقا میتواند از نظر تناسب بصری دلپسند باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024