کلیفون هیل روشن- Hill Light

تولیدکننده: هیدرساین
مدل کالا: HILL LIGHT ROSIN
موجودی: ناموجود
1 تومان
-+
 

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم


کلیفونهای هیل بدون شک یکی از محبوب ترین کلیفونهای مورد استفاده در دنیا هستند. همانطور که از اسم آن بر می آید، جزو دسته کلیفونهای روشن قرار میگیرد. به طور کلی این کلیفون را در کنار برادر خود، کلیفون هیل تیره می شناسند. از نظر ظاهری این کلیفون رنگی کهربایی تیره دارد؛ در مقایسه با هیل تیره که تقریبا سیاه به نظر میرسد.

فقط کافیست کمی از آن را بر روی موی آرشه استفاده کنید تا ضمن ایجاد صدای موسیقایی مناسب تر، دغدغه تولید گرده زیاد (که ویژگی بسیاری از کلیفونهای معمولی است) را نداشته باشید. زمان بین کلیفون زدن مجدد آرشه طولانی است و نیازی به کلیفون زدنهای مداوم ندارید.

در شرایط یکسان کلیفون هیل تیره اصطکاک بیشتری نسبت به کلیفون هیل روشن ایجاد میکند. البته این فقط یکی از فاکتورهاییست که باید در نظر داشته باشید. از کلیفون هیل روشن انتظار صدای زمینه آرشه کمتر و گرد کمتر میتوان داشت. برای سیمهای با هسته الیاف گزینه بسیار جالبیست و در مقام مقایسه از کلیفون دومینانت تیره تر بوده و چسبندگی بیشتری دارد. شرایط آب و هوایی، نوع سیمها، اینکه ساز ویولن است یا ویولا و یا ویولنسل و سبک موسیقی که در آن مینوازید همگی در انتخاب بسیار تاثیر گذارند. این کلیفون برای ویولن، ویولا و ویولنسل طراحی و ساخته شده است. برای آب و هوای با رطوبت بالاتر و هوای گرم تابستان گزینه کاملا مناسبی است. در صورتی که به اصطکاک و گیرایی بیشتر آرشه روی سیم نیاز دارید، نوع تیره کلیفون هیل را مد نظر داشته باشید.

کلیفون هیل روشن توسط یک پارچه که قسمت بیرونی آن به رنگ کرم است پوشیده شده تا امکان آغشته شدن دست به پودر کلیفون را به حداقل برساند و آن را از آسیبهای فیزیکی حفظ کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
آخرین بازدیدها
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024