سیم ویولن آلفایو

سیم ویولن آلفایو

سیم ویولن آلفایو جدیدترین محصول کمپانی توماستیک-اینفلد است و در گروه سیم‌های با هسته‌ی الیاف مصنوعی قرار می‌گیرد. این سیم از جمله معدود سیم‌هایی است که چه برای آماتورها و چه برای نوازندگان حرفه‌ای توصیه می‌شود. دوام بالا، قابلیت کوک شدن سریع و راحتی تولید صدا در کنار قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر سیم‌های الیاف مصنوعی، آلفایو را به سیمی محبوب برای هنرجویان تبدیل کرده است. از طرفی پیچیدگی و عمق صدای تولید شده در کنار تنش نسبتاً پایین آلفایو، به خوبی یادآور سیم دومینانت است که همین موضوع دلیلی بر محبوبیت این سیم در میان نوازندگان می‌باشد. چنانچه هنرجویی هستید که تاکنون سیم‌های الیاف مصنوعی را تجربه نکرده‌است، آلفایو یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
این سیم برای ویولن 2/4 طراحی شده است.سیم ویولن الیاف مصنوعی (synthetic) آلفایو با کشش کم و صدای درخشان و پر از هارمونیکصدایی متعادل و بالانس بین چهار ..
1 تومان
این سیم برای ویولن 3/4 طراحی شده است.سیم ویولن الیاف مصنوعی (synthetic) آلفایو با کشش کم و صدای درخشان و پر از هارمونیکصدایی متعادل و بالانس بین چهار ..
1 تومان
ست سیم ویولن توماستیک آلفایو برای ویولن سایز 4/4سیم ویولن الیاف مصنوعی (synthetic) آلفایو با کشش کم و صدای درخشان و پر از هارمونیکصدایی متعادل و بالان..
1 تومان
سیم تک ر ویولن توماستیک آلفایو، سایز 4/4هسته الیاف مصنوعیدورپیچ آلومینیومکشش: 4.5 کیلوگرم..
1 تومان
سیم تک لا ویولن توماستیک آلفایو، سایز 4/4هسته الیاف مصنوعیدورپیچ آلومینیومکشش: 5.5 کیلوگرم..
1 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024