سیم ویولن دومینانت

سیم ویولن دومینانت

بدون تردید یکی از محبوب‌ترین سیم‌ها نزد نوازندگان ویولن سیم دومینانت است. اصلی‌ترین دلیل این موضوع را باید در تعادل دومینانت در تولید فاکتورهای صوتی نظیر شدت، پیچیدگی و گرمای صوت جستجو کرد. البته باید به این نکته توجه داشت که در چند ساعات ابتدایی نوازندگی با دومینانت، صدای فلز گونه‌ی سیم کاملاً مشهود است و برای دست‌یابی به صدای پایدار و عمیق‌تر دومینانت چند ساعتی نوازندگی با آن نیاز است.  تعادل دومینانت این امکان را برای نوازندگان حرفه‌ای فراهم می‌کند تا رنگ صوتی مورد نظر خود را تولید کنند. ویژگی بارز دیگر دومینانت قابلیت سازگاری بالای آن با انواع ویولن با کیفیت‌های متفاوت است. بسیار متداول است که ست سیم دومینانت را با سیمهای "می" ویژه ترکیب میکنند. این کار خصوصا با سیمهای "می" گلدبرکات و هیل بسیار مورد توجه نوازندگان در سراسر دنیا است. برای این سیم چهار نوع ست با نام‌های 135، 135B، 135A و 135AB ساخته شده است که فرقشان در سیم "می" و "ر" است.

 


نمایش:
مرتب کردن براساس:
این سیم برای ساز 3/4 طراحی شده است...
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135 برای ویولن 4/4بدون اغراق اولین و معروفترین ست سیم ویولن الیاف مصنوعی در دنیا است.در اغلب نمودارهای رنگ صدایی در میانه قرار م..
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135B برای ویولن 4/4تفاوت این ست با ست شماره 135 در سیم می آن است. اگر سیم می ست 135 (به علت داشتن دورپیچ آلومینیومی) چندان با سل..
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135BA برای ویولن 4/4تفاوت با ست 135 در دورپیچ نقره سیم ر و سیم می متفاوت است. سیم می ست 135BA از جنس کروم استیل و بدون پوشش و دو..
1 تومان
به جز سیم می، باقی تک سیمها همان همیشگی ها هستند. سیم می 129SN از سیمهای تک جدیدتریست که توماستیک برای سیم دومینانت در نظر گرفته است. اگر به هر دلیلی ..
1 تومان
در حال حاضر کشش موجود سیم می پوشش طلا 7.8 (متوسط) است...
1 تومان
این ست توسط شرکت توماستیک با عنوان  135C نیز نامگذاری شده است. سیم می e01 در سه کشش مختلف عرضه میشود. در زمان انتخاب میتوانید با اضافه کردن کامنت..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.8 کیلوگرم است. //هسته یکپارچه از جنس فولاد کروم دار -به طور خاص فولاد زنگ نزن یا stainless steel (مقاوم در مقابل خوردگی) ..
1 تومان
کشش 8.3 کیلوگرمسیم می 129SN از گزینه های دیگری است که میتوانید برای ست دومینانت یا سایر ستهای انتخابی خود از آن استفاده کنید. این سیم صدای پر حجم تر و..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.2 کیلوگرم است. //هسته یکپارچه فولادی //دورپیچ آلومینیوم..
1 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024