سیم ویولن اسپیروکور

سیم ویولن اسپیروکور

سیم ویولن اسپیروکور در گروه سیم‌های با هسته‌ی فلز قرار می‌گیرد. هسته‌ی این سیم بر خلاف سایر سیم‌های با هسته‌ی فلز، از چندین رشته فلز که به صورت مارپیچ به یکدیگر بافته شده‌اند، ساخته شده است. برای سیم ویولن اسپیروکور، سه نوع مختلف سیم "سل" ساخته شده است که تفاوت آن‌ها در روکششان است: روکش کروم (که داخل ست قرار دارد)، نقره و تنگستن. تکنیک ویژه‌ای که در ساخت هسته‌ی این سیم به کار برده شده است باعث افزایش قابلیت ارتجاعی سیم گردیده است به طوری که در تولید ارتعاش زیاد سیم هنگام نوازندگی کاملاً مشهود است. پاسخ دهی بالا و برد صدایی زیاد و عمر طولانی از دیگر ویژگی‌های این سیم است. سیم ویولن اسپیروکور با تنشی کمتر نسبت به سیم ویولن سوپرفلکسیبل از لحاظ گرما و عمق صدا شباهت زیادی به آن دارد. شاید بتوان گفت که به نسبت سیم ویولن سوپرفلکسیبل صدا زنده تر و کمی درخشانتر است.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
ست سیم ویولن اسپیروکور S15- 4/4  از سیمهای تکی با شماره های [S9-S10-S12-S13] تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن اسپیروکور در سیم می آ..
1 تومان
ست سیم ویولن اسپیروکور S15A- 4/4  از سیمهای تکی با شماره های [S8-S10-S12-S13] تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن اسپیروکور در سیم می ..
1 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024