ارسال رایگان برای سفارش های بالای 700 هزار تومان در سراسر کشور!

سیم ویولن سوپرفلکسیبل

سیم ویولن سوپرفلکسیبل

سیم سوپرفلکسیبل هسته‌ی فلزی دارد و هسته‌ی آن از چندین رشته سیم به صورت کابل ساخته شده است که از این حیث یادآور سیم اسپیروکور است. تنش بالا (بیشتر از سیم اسپیروکور و به اندازه سیم پیرازیسیون)، برد صدایی زیاد، از ویژگی‌های بارز سوپر فلکسیبل است. سیم ویولن سوپرفلکسیبل در عین تنش بالا دارای انعطاف زیادیست و این به خاطر ساختار به هم بافته شده کایل مانند هسته‌ی آن است. در بین سیمهای فلز این سیم دارای گرمی بالا در صدا است. از نظر پیچیدگی صدا در محدوده میانی قرار میگیرد. از این بابت نه صدای آن بسیار خالص است نه بسیار پیچیده. مجموع این ویژگیها سیم ویولن سوپرفلکسیبل را یک سیم خاص در میان سیمهای با هسته فلز تبدیل کرده است. ثبات کوک بالا، عمر زیاد و پاسخ دهی سریع از دیگر ویژگیهای این سیم است.

برای سیم ویولن سوپرفلکسیبل سه ست استاندارد متفاوت ساخته شده است که تفاوت آن‌ها تنها در سیم "می"شان است.  

نمایش:
مرتب کردن براساس:
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل  3/4 به شماره 519 از سیمهای تکی با شماره های 515، 516، 517 و 518 تشکیل شده است که به ترتیب سیمهای می تا سل ست را تشکیل م..
1 تومان
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل 15- 4/4 از سیمهای تکی با شماره های 9، 10، 12 و 13 تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن سوپرفلکسیبل در سیم می آنهاست..
1 تومان
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل 15A- 4/4 از سیمهای تکی با شماره های 8، 10، 12 و 13 تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن سوپرفلکسیبل در سیم می آنهاس..
1 تومان
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل 15B- 4/4 از سیمهای تکی با شماره های 50، 10، 12 و 13 تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن سوپرفلکسیبل در سیم می آنها..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.8 کیلوگرم است. //هسته بافته شده از رشته های فولاد //دورپیچ کروم..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.8 کیلوگرم است. //هسته بافته شده از رشته های فولاد //دورپیچ آلومینیوم..
1 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2022