توماستیک-اینفلد

نمایش:
مرتب کردن براساس:
محصول جدید توماستیک اینفلد /سیم لا فلز؛ هسته فولاد کربن دار با دورپیچ کروم؛ کشش 8.1 کیلوگرم /سیم ر: هسته الیاف؛ دورپیچ کروم؛ کشش 6.1 کیلوگرم /سیم سل: ..
1 تومان
ست آلتو اسپیروکور S23 محصول شرکت توماستیک-اینفلد از سیمهای S18، S19، S20 و S22 تشکیل شده که همگی دارای دورپیچ کروم هستند. هسته سیم ویول..
1 تومان
توجه: طراحی شده برای طول سیم فعال (طول سیم از شیطانک تا خرک) 37 سانتیمتر. قابل استفاده برای طول سیم فعال از 36 تا 39 سانتیمتر.برای اطلاعات بیشتر رجوع..
1 تومان
این سیم برای ویولن 2/4 طراحی شده است.سیم ویولن الیاف مصنوعی (synthetic) آلفایو با کشش کم و صدای درخشان و پر از هارمونیکصدایی متعادل و بالانس بین چهار ..
1 تومان
این سیم برای ویولن 3/4 طراحی شده است.سیم ویولن الیاف مصنوعی (synthetic) آلفایو با کشش کم و صدای درخشان و پر از هارمونیکصدایی متعادل و بالانس بین چهار ..
1 تومان
ست سیم ویولن توماستیک آلفایو برای ویولن سایز 4/4سیم ویولن الیاف مصنوعی (synthetic) آلفایو با کشش کم و صدای درخشان و پر از هارمونیکصدایی متعادل و بالان..
1 تومان
ست سیم ویولن اسپیروکور S15- 4/4  از سیمهای تکی با شماره های [S9-S10-S12-S13] تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن اسپیروکور در سیم می آ..
1 تومان
ست سیم ویولن اسپیروکور S15A- 4/4  از سیمهای تکی با شماره های [S8-S10-S12-S13] تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن اسپیروکور در سیم می ..
1 تومان
سیم ویولن توماستیک اسپیریت برای ویولن 4/4سیم ویولن الیاف مصنوعی (synthetic)  با کشش نسبتا زیاد (23.1 کیلوگرم) و صدای گرم  و پر از هارمونیکوی..
1 تومان
این سیم برای ساز 3/4 طراحی شده است...
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135 برای ویولن 4/4بدون اغراق اولین و معروفترین ست سیم ویولن الیاف مصنوعی در دنیا است.در اغلب نمودارهای رنگ صدایی در میانه قرار م..
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135B برای ویولن 4/4تفاوت این ست با ست شماره 135 در سیم می آن است. اگر سیم می ست 135 (به علت داشتن دورپیچ آلومینیومی) چندان با سل..
1 تومان
ست سیم ویولن دومینانت 135BA برای ویولن 4/4تفاوت با ست 135 در دورپیچ نقره سیم ر و سیم می متفاوت است. سیم می ست 135BA از جنس کروم استیل و بدون پوشش و دو..
1 تومان
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل  3/4 به شماره 519 از سیمهای تکی با شماره های 515، 516، 517 و 518 تشکیل شده است که به ترتیب سیمهای می تا سل ست را تشکیل م..
1 تومان
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل 15- 4/4 از سیمهای تکی با شماره های 9، 10، 12 و 13 تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن سوپرفلکسیبل در سیم می آنهاست..
1 تومان
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل 15A- 4/4 از سیمهای تکی با شماره های 8، 10، 12 و 13 تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن سوپرفلکسیبل در سیم می آنهاس..
1 تومان
ست سیم ویولن سوپرفلکسیبل 15B- 4/4 از سیمهای تکی با شماره های 50، 10، 12 و 13 تشکیل شده است. تفاوت ستهای استاندارد سیم ویولن سوپرفلکسیبل در سیم می آنها..
1 تومان
این سیم برای ویولن 3/4 طراحی شده است (طول فعال سیم 305 میلیمتر).دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای نسبتا درخشان، مستقیم و خالص با تمرک..
1 تومان
ست سیم ویولن توماستیک ویژن برای ویولن 4/4دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای خوب از ابتدای نصب و پایداری بالای کوکصدای نسبتا درخشان، مس..
1 تومان
این سیم برای ویولن 7/8 طراحی شده است (طول فعال سیم 314 میلیمتر).دوام بالا از ویژگیهای سیمهای خانواده ویژن است.صدای نسبتا درخشان، مستقیم و خالص با تمرک..
1 تومان
ست سیم ویولن 3/4 توماستیک پرازیسیون شماره 529، از چهار سیم تکی با کدهای 525، 526، 527 و 528 تشکیل شده است. از لحاظ ساختار هسته و پوشش و دورپیچها ..
1 تومان
ست سیم ویولن توماستیک پرازیسیون شماره 58، از چهار سیم تکی با کدهای 50، 51، 53 و 54 تشکیل شده است و تفاوت آن با ست 58A در سیم "می" آن است. جنس هست..
1 تومان
ست پرازیسیون شماره 58A، از چهار سیم تکی با کدهای 49، 51، 53 و 54 تشکیل شده است و تفاوت آن با ست 58 در سیم می آن است. سیم "می" در بسیاری از ستهای حتی م..
1 تومان
محصول جدید توماستیک-اینفلد /بالانس فوق العاده با استفاده از طراحی و مواد جدید /صدای گرم و در عین حال برخوردار از تمرکز کافی /پایداری کوک و دوام بالا /..
1 تومان
ست اسپیروکور ویولنسل یکی از شناخته شده ترین سیمهای ویولنسل در دنیا است. هسته سیم ویولنسل توماستیک اسپیروکور S31  از رشته های فلزی منعطف به هم باف..
1 تومان
ست سیم ویولنسل ورسام جدیدترین محصولیست که شرکت توماستیک-اینفلد معرفی کرده است. در طراحی و ساخت آن احتیاجات نوازنده حرفه ای با بالاترین توقعات از یک سی..
1 تومان
سیم تک ر ویولن توماستیک آلفایو، سایز 4/4هسته الیاف مصنوعیدورپیچ آلومینیومکشش: 4.5 کیلوگرم..
1 تومان
سیم تک ر ویولن توماستیک اسپیریت، سایز 4/4هسته الیاف مصنوعیدورپیچ آلومینیومکشش: 4.7 کیلوگرم..
1 تومان
هسته فولادبافته شده کابل مانند (Spiral Core)دورپیچ تنگستن-کروم..
1 تومان
سیم ر هسته فلز یکپارچه فولادی؛ دورپیچ multialloy؛ کشش 14.2 کیلوگرم /طول فعال سیم 70 سانتیمتر؛ کششها برای این طول و نتهای نامی سیمهاست /..
1 تومان
هسته فولاد یکپارچهدورپیچ Multialloy..
1 تومان
هسته فولادبافته شده کابل مانند (Spiral Core)دورپیچ تنگستن-کروم..
1 تومان
هسته فلز فولاد کربن دار با دورپیچ سیم تخت کروم؛کشش 8.1 کیلوگرم در شرایط نامیتوپی قابل خارج کردن مناسب برای ویولا با طول فعال سیم 37.5 سانتی متر (طول س..
1 تومان
سیم لا ویولا توماستیک سوپرفلکسیبل؛ هسته فلز بافته شده (کابل مانند) با دورپیچ سیم تخت کروم؛ مناسب برای ویولا با طول فعال سیم 37 سانتی متر (طول سیم بین ..
1 تومان
سیم تک لا ویولن توماستیک آلفایو، سایز 4/4هسته الیاف مصنوعیدورپیچ آلومینیومکشش: 5.5 کیلوگرم..
1 تومان
سیم تک لا ویولن توماستیک اسپیریت، سایز 4/4هسته الیاف مصنوعیدورپیچ آلومینیومکشش: 5.7 کیلوگرم..
1 تومان
سیم لا هسته فلز یکپارچه فولادی؛ دورپیچ هیدرونالیوم (آلیاژ آلومینیوم)؛ کشش 17.7 کیلوگرم /طول فعال سیم 70 سانتیمتر؛ کششها برای این طول و نتهای نامی سیمه..
1 تومان
هسته فولاد یکپارچهدورپیچ Multialloy..
1 تومان
سیم لا هسته فلز یکپارچه فولادی؛ دورپیچ کروم؛ کشش 14.8 کیلوگرم /طول فعال سیم 70 سانتیمتر؛ کششها برای این طول و نتهای نامی سیمهاست /..
1 تومان
سیم می ست اینقلد قرمز- پوشش طلا..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.8 کیلوگرم است. //هسته یکپارچه از جنس فولاد کروم دار -به طور خاص فولاد زنگ نزن یا stainless steel (مقاوم در مقابل خوردگی) ..
1 تومان
کشش 8.3 کیلوگرمسیم می 129SN از گزینه های دیگری است که میتوانید برای ست دومینانت یا سایر ستهای انتخابی خود از آن استفاده کنید. این سیم صدای پر حجم تر و..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.2 کیلوگرم است. //هسته یکپارچه فولادی //دورپیچ آلومینیوم..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.8 کیلوگرم است. //هسته بافته شده از رشته های فولاد //دورپیچ کروم..
1 تومان
کشش نامی گیج متوسط این سیم 7.8 کیلوگرم است. //هسته بافته شده از رشته های فولاد //دورپیچ آلومینیوم..
1 تومان
جنس هسته سیم "می" این ست به شماره 49، فولاد است که توسط قلع پوشش داده شده است. سیم "می" با پوشش قلع به طور مشخص مورد توجه کمپانی توماستیک-اینفلد ..
1 تومان
سیم به شماره 50 توماستیک-اینفلد سیم "می" کروم استیل است که در ست سیم پرازیسیون 58 از آن استفاده شده است. شاید جالب توجه باشد که بدانید که این سیم "می"..
1 تومان
این سیم "می"  در ستهای معمول سیم ویولن پیتراینفلد PI101 و PI100 استفاده نشده است. هسته آن فولادکروم دار با پوششکاری طلا است. در صورتیکه بخواهید ب..
1 تومان
این سیم "می" است که در ست سیم ویولن پیتراینفلد PI101 استفاده شده است. هسته آن فولادکروم دار با پوششکاری قلع است...
1 تومان
این سیم "می" در ست سیم ویولن پیتراینفلد PI100 استفاده شده است. هسته آن فولادکروم دار با پوشش پلاتین است. در واقع میتوان آن را در میان سیمهای "می" برای..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 9.1  کیلوگرم است. کشش بالای این سیم در بین انواع سیمهای می ویولن منحصر به فرد است. //سیم می پوشش طلا شخصیت صوتی ویژه ای دا..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 7.8  کیلوگرم است. //سیم می پوشش طلا شخصیت صوتی ویژه ای دارد. به طور مشخص هارمونیهای بیشتر و متنوعتری در آن به نسبت سیمهای ..
1 تومان
انتهای سیم به صورت حلقه است. بنابراین برای استفاده از آن نیاز به تاندورهای ویژه دارید.سیم می پوشش طلا شخصیت صوتی ویژه ای دارد. به طور مشخص هارمونیهای ..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 7.5  کیلوگرم است. اگر برای راحتی دست چپ سیمهای با کشش کمتر را ترجیح میدهید، این سیم گزینه مناسبی است. سیم می پوشش طلا..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 8.3  کیلوگرم است. //سیم می پوشش قلع یکی از متداولترین گزینه ها برای اغلب سیمهای ویولن شناخته شده (از برندهای مختلف) است. /..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 8.0  کیلوگرم است. //سیم می پوشش قلع یکی از متداولترین گزینه ها برای اغلب سیمهای ویولن شناخته شده (از برندهای مختلف) است. /..
1 تومان
کشش نامی  این سیم 7.7  کیلوگرم است. //سیم می پوشش قلع یکی از متداولترین گزینه ها برای اغلب سیمهای ویولن شناخته شده (از برندهای مختلف) است. /..
1 تومان
اصطکاک زیاد و تولید گرده‌ی کم هنگام آرشه‌کشی از ویژگی‌های کلیفون "ویژن ویولا" است. این کلیفون برای ویولا طراحی شده است، اما چنانچه نوازنده‌ی ویولن هست..
1 تومان
کلیفون "ویژن ویولن" از سری ویژه (Premium) کلیفونهای توماستیک است. افزودنیهای خاص در کلیفونهای سری Premium  باعث ایجاد چسبندگی بهتر بین آرشه و سیم..
1 تومان
کلیفون پیتر اینفلد از سری Permium از جدیدترین محصولات کلیفون کمپانی توماستیک است که اصطکاک زیاد و تولید گرده‌ی کم هنگام استفاده، از ویژگی‌ها..
1 تومان
کلیفون توماستیک دومینانت از رزینهای طبیعی و خالص ساخته شده، و به طور خاص برای بهبود عملکرد سیمهای الیاف مصنوعی طراحی شده است (البته این به این معنا نی..
1 تومان
توماستیک-اینفلد
حداقلهایی که یک هنرجوی جدی ویولن و ویولا از کلیفون میخواهد را میتوان در کلیفون یوفون 199 یافت. این کلیفون از صمغ کاج و با قیمت مناسب خود تولید شرکت نا..
1 تومان
نمايش 1 تا 100 از 100 (1 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024