کلیفون توماستیک پیتر اینفلد

تولیدکننده: توماستیک-اینفلد
مدل کالا: PETER INFELD ROSIN
موجودی: ناموجود
1 تومان
-+
 

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مایل به انتشار این سوال نمی باشم


کلیفون پیتر اینفلد از سری Permium از جدیدترین محصولات کلیفون کمپانی توماستیک است که اصطکاک زیاد و تولید گرده‌ی کم هنگام استفاده، از ویژگی‌های بارز آن می‌باشد.

این کلیفون از نظر دسته بندی عمومی نرمی، سفت تر از کلیفون "ویژن ویولن" است. به این دلیل این کلیفون برای فصول گرم مناسب‌تر است.  اما این یک قاعده کلی است.  با توجه به متعادل بودن دما در کشور ما و توجه به اینکه اغلب از ساز در فضای بسته استفاده میشود تا حد زیادی محدودیتی برای استفاده از کلیفون ایجاد نمیکند. تجربه ما و استفاده کنندگان از این کلیفون نشان داده که کلیفونهای "ویژن ویولن" و "پیتر اینفلد" برای استفاده تمام سال گزینه های بسیار مناسبی هستند. تنها باید توجه داشت که کلیفون "ویژن ویولن"  نرمتر از کلیفون "پیتر اینفلد" است.  

با ترکیب آن به همراه کلیفون ویژن می‌توان به کنترل بهتری از چسبندگی دست پیدا کرد.

از آنجا که در این کلیفون از مواد بسیار خالص استفاده شده است نتیجه کنترل بسیار خوب در شرایط مختلف نوازندگی و نوانسهای مختلف است. چیزی که  کلیفونهای معمولی از عهده آن بر نمی آیند. 

از دیگر مشخصات کلیفون پای کاهش صدای سوت سیم "می" است. که مشکل شایعی است.

اگر به طور معمول از کلیفونهای پیراسترو استفاده میکنید قویا پیشنهاد میکنیم کلیفونهای "سری ویژه توماستیک" را امتحان کنید!

 این کلیفون به طور ویژه برای سیم‌های دومینانت، پیتر اینفلد، اسپیریت و لاکاتوس پیتسیکاتو توصیه می‌شود. اما اثرات خوب ان اصلا محدود به سیم خاصی نیست. برای تمام سیمها میتواند در بهبود کیفیت صدا به شکلی که در بالا توضیح داده شد موثر باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
کالاهای مرتبط
آخرین بازدیدها
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه اینترنتی ویولیکا محفوظ است. @ 2024